Суспільство

Ера 4G. Незабаром абоненти Київстар користуватимуся новим стандартом Інтернету

Мобільний інтернет вже давно став буденністю. Якщо ми не знаємо адресу чи не знаємо призначення якогось товару, то одразу звертаємося за допомогою до Google на своєму смартфоні. Благо, швидкість дозволяє. Деякі ж оператори обіцяють, що не забаром вона стане ще більшою.

Для підготовки своїх абонентів Київстар ввів нові USSD-коди, за допомогою яких можна перевірити, чи підтримують ваш смартфон і SIM-карта новий стандарт 4G, – інформують Патріоти України.

Для перевірки потрібно буде набрати комбінації клавіш:

  • *245*4# виклик – ви дізнаєтеся, чи буде працювати SIM-карта в мережі 4G ;
  • *245*5# виклик – дасть відповідь на питання “Чи підтримує телефон 4G?”.

За словами оператора, 4G відкриє більше можливостей користувачам мобільного інтернету: швидкість передачі даних в ~ 6,5 рази вище, ніж в мережах 3G, в 2,5 рази менше час очікування відкриття інтернет-сторінок, в ~ 10 разів більше ємність мережі і т.д.

Для того щоб абоненти могли повною мірою скористатися всіма перевагами зв’язку четвертого покоління, потрібні смартфони, що підтримують технологію передачі даних (4G / LTE), і спеціальні SIM-карти (USIM) .В компанії підкреслюють, що абоненти можуть безкоштовно замінити свою стару SIM -карту в фірмових магазинах “Київстар” на USIM.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) в жовтні цього року розпочала активну підготовку 4G-тендера на частоти в діапазоні 2600 і 1800 МГц. Мобільні оператори вже використовують спеціальні рішення, які дозволяють розвивати технології четвертого покоління зв’язку на частотах 1800 МГц.