Економіка

Експерти Світового Банку відзначають зміни в умовах ведення бізнесу в Україні (ВІДЕО)

Умови для ведення бізнесу – це запорука його успіху. Протягом кількох останніх років відзначається покращення таких умов в Україні. Так зазначають експерти, а яка думка самих українців?

Експерти Світового Банку впевнені, що в Україні відбулося покращення бізнес-клімату. Саме тому в цьогорічному рейтингу наша держава піднялася на 4 позиції та зайняла 76 місце серед 190 країн.

Важливим завданням Уряду є продовження започаткованої позитивної тенденції. Бо кожне наступне місце в рейтингу гарантує державі сотні мільйонів доларів інвестицій щороку.

Законопроект #6540, який покращує бізнес- та інвест-клімат в Україні, який може бути проголосований вже в четвер і тим самим допоможуть залучити в економіку України $10 млрд інвестицій.

Що з приводу полегшення ведення бізнесу в країні думають українські бізнесмени. дивіться в сюжеті 24 Каналу.

Чи стало вести бізнес в Україні легше? Експерти Світового Банку впевнені, що так. Саме тому в цьогорічному рейтингу Україна піднялася на 4 позиції та зайняла 76 місце серед 190 країн.Але це тільки перші кроки, важливим завданням Уряду є продовження започаткованої позитивної тенденції. Бо кожне наступне місце в рейтингу гарантує державі сотні мільйонів доларів інвестицій щороку.Ми навіть маємо необхідне рішення – законопроект #6540, який покращує бізнес- та інвест-клімат в Україні. Ми сподіваємося, що депутати підтримають його вже у цей четвер і тим самим допоможуть залучити в економіку України $10 млрд інвестицій.А що з приводу полегшення ведення бізнесу в країні думають українські бізнесмени дивіться в сюжеті 24 Канал.Max Nefyodov Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk) Павел Кухта (Pavlo Kukhta) Ярослав Железняк Roman Suprun Vitalik Bezgin Татьяна Коврига

Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 13 листопад 2017 р.

Залишити коментар