Суспільство

Експерти дослідили медіа-ситуацію на Півдні та Сході України (АНОНС)

Сьогодні, коли існує безліч джерел інформації, отримати останні новини не важко. Однак є такі ЗМІ. які користуються найбільшою популярністю. Яку ж інформацію вони висвітлюють?

 

Експерти Інституту масової інформації провели моніторинг дев’яти місцевих ЗМІ (два телеканали, три друкованих та чотири інтернет-видань) у восьми регіонах півдня і сходу України (Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Сєвєродонецьк, Маріуполь та Краматорськ), на предмет які теми піднімаються у медіа найбільше, як висвітлюється тема АТО, скільки є “джинси”, якими джерелам інформації найчастіше користуються журналісти.

GfK Ukraine досліджували, звідки саме мешканці сходу та півдня України дізнаються новини, які теми їх найбільше цікавлять, а якої інформації, навпаки, бракує у ЗМІ, хто винен у війні на Донбасі та якого зовнішньополітичного курсу має дотримуватись Україна тощо.

Дослідження проводилося за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) та завдяки фінансовій підтримці Агентствоа США з міжнародного розвитку (USAID) у січні-березні 2017 р.

Наступного тижня відбудеться презентація результатів дослідження.

Коли? 12 квітня, середа, о 10.30

Де? Креативний простір “Часопис” (вул. Льва Толстого, 3)

Хто візьме участь?

  • Орен Мерфі, національний представник USAID/oti в Україні;
  • Оксана Романюк, виконавча директорка Інституту масової інформації;
  • Олена Голуб, медіа-експертка Інституту масової інформації;
  • Тетяна Костюченко, старша дослідниця, ГФК Юкрейн.

8