Культура

“Діалоги з друзями” – кінематографічний флешмоб, що об’єднує дітей (ВІДЕО)

В сучасному світі відстань взагалі не є перепоною для активного спілкування. І чим далі, тим воно стає цікавішим.

Громадська організація “Новий Донбас” в співпраці з Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба” запустили проект “Діалоги з друзями” для дітей і підлітків-переселенців.

У кіношколі, під керівництвом фахівців сфери кіно та відеовиробництва, діти зі Сходу створять власні відеоролики про друзів, з якими розлучила війна, та про своє життя на новому місці. Допомагають дітям акторка Римма Зюбіна, котра вже провела для них у Києві майстер-клас із акторської майстерності, та команди режисерок Анни Корж та Лариси Артюгіної. Далі на учасників проекту чекають тренінги та консультації з відеозйомки й монтажу, та спільна робота на знімальному майданчику.

“Дивлячися в очі цих дітей, я зрозуміла, наскільки їм важливо розвивати свій творчий потенціал і як сильно вони цього прагнуть. Два дні майстер-класів і практичних занять пролетіли дуже швидко, адже жага до знань і зацікавлені діти в роботі — це те, заради чого і було організовано кіношколу. Коли розумієш, що це не урок і ми не вчителі, а лише друзі, які хочуть поділитися своїми історіями — це дуже окриляє. І дає стимул продовжувати, більше, краще і цікавіше працювати”, — коментує режисерка і менеджерка проекту Анна Корж.

“Серія відеороликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити”, – розповідає лідерка «Нового Донбасу» Лариса Артюгіна.

Більше про проект читайте за посиланням: https://goo.gl/R7ZUBr

Сторінка Проект у ФБ: https://goo.gl/iGkKws