Важливе Економіка Суспільство

Дрібні фермири мають можливість розвитку у гіпермаркеті “Ашан Україна”

Гіпермаркет “Ашан Україна” в жовтні 2017 роки планує відкрити в магазинах мережі торгові зони, де буде реалізовуватися продукція малих і середніх фермерів з регіонів, повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства

Результат пошуку зображень за запитом "овочі ферма"
 
.Згідно з повідомленням на сайті відомства запуск проекту “Фермерські товари” запланований з пілотного проекту в Київській області.

До груп продуктів, в закупівлі яких “Ашан” зацікавлений в рамках даного проекту, відносяться: свіже м’ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко і кисломолочні продукти, сир, яйця, масло, мед, кондитерські вироби, а також джеми і варення.

У Мінагропроді зазначають, що серед головних критеріїв відбору виробників-учасників є, виробництво продукції без ГМО і використання гормонів росту. Тварини також повинні міститися в максимально природних умовах, а виробники суворо дотримуватися санітарних норм.

Виробники для участі в проекті повинні надати накладні та пакет документів, що підтверджують якість продукції: декларація виробника, свідоцтво якості, карантинне і фітосанітарний свідоцтво та ін. Документи.