Важливе Суспільство

Товариський турнір зі страйкболу пройшов сьогодні в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні на території Боздоського парку до Дня пам’яті та примирення, а також до Дня перемоги відбувся товариський турнір із страйкболу. В ньому взяли участь представники патрульної поліції, Головного управління національної поліції у Закарпатській області, колишні воїни АТО, студенти та активна молодь.

Страйкбол – це особливий вид командних змагань, у якій “бій” ведеться 6 мм кульками типу BB (вагою від 0,12 до 0,43 г.) з точних копій бойової зброї. Відмінною рисою гри є чесність, оскільки влучення від 6 мм кульки не залишають слідів на камуфляжі й захисних окулярах (останні є обов’язковим елементом екіпіровки гравців в цьому виді спорту), тому “повідомлення” про влучення у ділянку тіла цілком на совісті гравців. Тих, хто не повідомляє про влучення, називають “МакЛаудами” (ті, котрих неможливо вбити).

Учасники розділилися на дві команди, які зайнявши свої позиції, приступили до “бою”. Так звані “травмовані” мали підняти зброю вверх та йти до в “тил”. Після невеликої розминки учасникам ускладнили завдання – вони мали не просто влучити в противника, а ще й захопити прапор, який був встановлений між позиціями цих команд.

Незважаючи на те, що в турнірі взяли участь як бійці зі стажем, так і зовсім недосвідчені гравці, був помітний азарт в очах кожного, прагнення зберегти цілісність команди та дістатися “трофею”, тобто прапору.

Організатор заходу – ГО “Наше місто – рідний дім”.

Карпатський оглядач