Важливе Культура Суспільство

Другий Закарпатський Фестиваль Пряників. Підсумки аукціону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протягом трьох днів в “Совиному гнізді” тривав Другий Закарпатський Фестиваль Пряників. І практично кожен, хто завітав сюди, з нетерпінням чекав початку благодійного аукціону, адже саме тоді можна придбати один з чарівних будиночків в пряниковому містечку.

І ось цей день настав! О 12:00 стартував розпродаж пряникових споруд. Найдорожчу можна було придбати за 1000 гривень, найдешевшу – за 100. Також 100 гривень коштували ялиночки, що прикрашали солодке містечко.

Вже за першу годину аукціону вдалося продати 14 лотів із 40. Відвідувачі уважно оглядали кожен, цікавилися вартістю. Як не дивно, великої конкуренції за вподобану хатинку не було. Кафедральний Собор (між іншим, дуже схожий на справжній, – прим.авт.)  також досить швидко знайшов свого власника. А на момент закриття на місці пряникового містечка не залишилося майже нічого. А от в оселях кількох десятків родин радують око та збуджують апетит чудові символи прийдешніх свят!

Світлина від Перший Закарпатський Фестиваль Пряників.

До речі, як повідомили на сторінці Перший Закарпатський Фестиваль Пряників, за підсумками аукціону вдалося зібрати 20 577 гривень, які організатори передадуть Крістіні Яремчук на придбання ліків.

Ті ж, хто шукав подарунки до Святого Миколая, також мали великий вибір ласощів. Чобітки, поросятка, ялиночки  та багато інших солодких виробів чекали на своїх покупців. Ці кошти також підуть на благодійні цілі, адже виготовляли та продавали пряники волонтери, які допомагають військовим, безпритульним тваринам, реалізують інші цікаві ініціативи в місті.

Карпатський Оглядач