Суспільство

До електронної системи охорони здоров’я eHealth приєдналися перші медичні заклади

Перші медичні заклади первинної допомоги у Києві, Черкасах та Дніпрі зареєструвались у електронній системі охорони здоров’я eHealth, яка стартувала у пілотному режимі на початку цього тижня.

Заклади, що приєдналися до проекту, зареєструвалися в системі eHealth через абсолютно різні інформаційні системи – типу онлайн (Helsi та Поліклініка без черг) та типу десктоп (EMCIMED). Однак всі вони успішно співпрацюють з системою eHealth, яка розрахована на роботу з існуючими та новими медичними інформаційними системами через інструмент АРІ.

Наразі до пілоту eHealth приєдналися: Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району у Києві, Перший Черкаський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги у Черкасах та Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 у Дніпрі.

Приєднатись до процесу реєстрації перших медичних закладів у пілоті системи eHealth можна було у режимі реального часу на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я у Facebook:

– Київ: https://goo.gl/AwnHN2

– Черкаси: https://goo.gl/MXsssD

– Дніпро: https://goo.gl/YqNaSM

Перелік медичних інформаційних систем, які приєднуються до системи eHealth і дають можливість зареєструвати заклади первинної медичної допомоги оновлюється за посиланням: https://www.ehealth-ukraine.org/reyestraciya

Запуск наступних електронних сервісів eHealth – реєстрація лікарів первинної допомоги та їхніх пацієнтів – запланований на липень 2017 року.

МОЗ