Політика Суспільство

До Дня Незалежності ужгородцям готують акцію – провокацію

АКЦІЯ ПРОВОКАЦІЯ ЧЕКАЄ НАШИХ МІСТЯН ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! 

Організатори даної затії готують нестандартне проведення часу. Яким чином? Пропонується жителям нашого міста та і не тільки встати з дивану і діяти!Під час акції українці спробують вирішити свою проблему власними силами. Варто лише почати.

Всеукраїнська акція:  «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність»
Встати з дивану й діяти – можливо!  

Пройде 23 серпня з 12:00 по 14:00 у м. Ужгороді , Київська наб.,6 ( біля ЦНАПу)

Мета акції – спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Ставати активними, небайдужими та незалежними.
Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч вирішувати проблеми. Україна буде незалежною тоді, коли ми позбудемося диванної залежності. Окрім Києва, акція паралельно проводиться ще в 20 містах по всіх куточках країни.

Під час дійства активісти пропонуватимуть перехожим сісти на «Диван Незалежаності», зробити селфі з диванним героєм – ЗавтраMENом / Нехочухою/ Почекуном (у кожному місті буде 1 герой). А потім кожен має зробити вибір – долучитися до персонажа чи спробувати щось змінити у своєму місті – підписати петицію, написати звернення, вирішити нагальну проблему.


Усі зібрані звернення й підписи активісти занесуть до місцевої ради та зареєструють, аби відстежувати хід подій. До участі в акції запрошені депутати міської ради.

Запрошуємо також долучитися мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих до змін! Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».