Транскордонне співробітництво

«Дні України в Кошице»: чим здивувало Закарпаття?

Наш край приваблює туристів не лише з інших областей України, а ще й з інших країн.

З метою популяризації вітчизняних курортів, туристичних баз та інших рекреаційних центрів нашого краю місцеві представники туристичного бізнесу беруть участь в різного роду заходах, на яких можна представити  потенціал наших закладів та можливості для подорожуючих.

Так, нещодавно подібний захід відбувся в словацькому місті-побратимі Ужгорода Кошице. «Дні України в Кошице» проводяться вже не в перше і зазвичай Закарпаття також бере в них участь. Так було і цього разу. На інформаційних стендах відвідувачі могли побачити брошури з інформацією про заходи, що відбуваються на Закарпатті протягом року, а також гастрономічні родзинки нашого краю.

Натомість поспілкуватися з представниками туристичного бізнесу Закарпаття присутні не мали можливості. Цього разу на «Дні України в Кошице» від Закарпаття презентувала представниця управління туризму Людмила Когуч, яка повідала присутнім про найпопулярніші місця відпочинку туристів, а також заходи, які можна відвідати протягом року. Однак при цьому не було представлено аудіо-, відеоматеріалів, чи іншої професійної візуалізованої презентації, які б підтверджували унікальність Закарпаття як туристичного краю та фестивалів, що стали вже традиційними для кожної пори року. Дуже шкода, що інформаційний стенд не відображав реальних приваб нашого краю.

Мабуть якби у «Днях України в Кошице»  взяли участь анонсовані відомі краєзнавці Федір Шандор та Олександр Коваль, то Закарпаття було б представлено на належному рівні, однак на жаль чомусь вони не приїхали.