Суспільство

Де краяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу?

Нерідко трапляються ситуації, коли потрібно звертатися за правовою допомогою. 

Таку допомогу можна отримати в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) у Закарпатській області. Днями там відбулася публічна презентація результатів роботи за І-е півріччя 2017-го року. 

Директор Регіонального центру В. Попадинець ознайомив присутніх з його діяльністю. яка спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад, спільнот (через правопросвітництво, надання юридичних консультацій; прийом звернень щодо надання БВПД, представництво інтересів клієнта в суді, доступу до електронних сервісів Мін’юсту тощо).

Також ведеться активна правопросвітницька та інформаційна кампанія, лекції для учнівської молоді, студентів-юристів, а також лекції, спрямовані на запобігання насильству, дискримінації, щодо роз’яснення ключових реформ у сфері охорони здоров’я, освіти тощо.

Крім того, доступ до безоплатної правової допомоги можна отримати за допомогою скайп-зв’язу “Бібліоміст”, дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги, виїзні прийоми мобільних груп фахівців.