Важливе

Дещо про важливість розвитку туристичної галузі для економіки країни (ВІДЕО)

Туристична галузь дає змогу не лише привернути увагу до своєї країни, а також дати поштовх для розвитку економіки.

У країнах ЄС туризм виробляє близько 10% ВВП щорічно. Для отримання такого результату Україні потрібно якомога активніше залучати іноземних туристів і покращувати свій міжнародний імідж.

Над цим працює, наприклад, Bogdan Logvynenko та команда Ukraїner. Вони показують відомі та не дуже туристичні місця в Україні, супроводжуючи це мальовничими відео- та фотоматеріалами.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України визначило туризм одним із пріоритетів своєї діяльності: відзняло серію промо-роликів (http://bit.ly/2oHJeaW), за останні півроку представило Україну на двох світових туристичних виставках, налагоджує контакти на урядовому рівні з іноземними партнерами. Далі планується створювати рекламні інтернет-кампанії та регулярно долучатися до світових ініціатив. Наприклад, 2017 рік ООН проголосила Роком сталого туризму заради розвитку, що знайшло своє відображення в проведенні відповідних заходів в Україні.

Більше про плани Міністерства з розвитку туризму розказує Mikhail Titarchuk у сюжеті espreso.tv за посиланням: http://espreso.tv/video/246147