Суспільство

Депутати Ужгородської міськради затвердили Програму щодо забезпечення житлом молоді, переселенців та учасників АТО

Чергова сесія Ужгородської міської ради відбулася вчора, 12 вересня. Порядок денний включав в себе ряд питань, зокрема щодо проведення ремонтних робіт в центральній частині міста та забезпечення житлом воїнів АТО.

Еа капітальний ремонт покрівель будинків, які обслуговуються ЖРЕРами, ТОВ, спрямують понад 2,3 млн. грн., на капітальний ремонт водопроводу, каналізації виділять майже 425,9 тис. грн., на капремонт ліфтів майже 3 млн. грн. На капремонт житлових будинків, у яких створено ОСББ, БК, діють ЖБК, майже 6,2 млн. грн., майже 2 млн. грн. на капітальний ремонт водогону, каналізації у цих будинках, понад 526 тис. грн., на капітальний ремонт ліфтів, майже 282 тис. грн., на капітальний ремонт електрощитових, мереж електроосвітлення будинків. Загальний кошторис програми – майже 11,9 млн. грн.

Кошти виділяють на умовах співфінансування: 95% складають кошти міського бюджету, 5 % – кошти мешканців будинків.

Був визначений першочерговий перелік об’єктів капітального ремонту житлових будинків історичного центру міста на 2017 рік. Зараз це 14 будинків, у п’яти з яких капітально відремонтують покрівлю, а в 13-ти проведуть капремонт фасадів. Йдеться про будинки на вулицях Волошина, Духновича, Корятовича, площах Петефі, Театральній. Загалом на програму передбачено спрямувати майже 3 млн.грн.
Зміни до програми підтримали сьогодні на сесії міської ради, доповнивши перелік будинками на Духновича,11 та Корятовича,4.

На капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення міських вулиць цього року передбачили понад 6 млн. грн., на капітальний ремонт зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних територій спрямують 629 934 гривні.

Депутати також визначили дві території у місті, де збудують містечка з приватних будинків для ветеранів-афганців: в районі вулиць Загорської та Гагаріна.

Було також затверджено програму щодо забезпечення житлом молоді, переселенців та учасників АТО. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми – 75,5 млн. грн., у т.ч. за рахунок коштів обласного бюджету – 11,5 млн. грн., міського бюджету – 38,3 млн.грн., інших джерел фінансування – 25,7 млн. грн.

Ужгородська міська рада

Залишити коментар