Суспільство

Департамент соціального захисту пропонує збільшити фінансування реабілітаційних заходів для дітей та молоді з інвалідністю

Здоров’я людини – це справа не лише цієї людини, а й держави, адже не кожен може дозволити собі оплатити лікування чи реабілітацію.

Департамент соціального захисту населення ОДА вносить на розгляд депутатів обласної ради проект рішення “Про внесення змін до Регіональної програми сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 роки”.

Мета і завдання прийняття цього  рішення – відновлення та підтримка фізичного та психологічного стану дітей та молоді з інвалідністю, адаптація та інтеграція їх у суспільство; підтримка вагітних жінок та матерів з дітьми до 18 місяців.

У новій редакції документу серед пріоритетних напрямів та заходів цієї Програми – забезпечення діяльності обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю; обласного соціального центру матері та дитини; Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги, центру допомоги учасникам антитерористичної операції.

Очікується відновлення та підтримка фізичного та психологічного стану 450 дітей та молоді з інвалідністю, адаптація та інтеграція їх у суспільство; підтримка 75 вагітних жінок та матерів з дітьми до 18 місяців, забезпечення тимчасового проживання 200 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Обсяг фінансування заходів Програми з обласного бюджету  на 2018 рік –   4,3 млн грн.

Прес-служба Закарпатської облради