Важливе Суспільство

День місцевого самоврядування. Як це було в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вираз “Зміни починаються з кожного з нас” чим далі, тим лунає все частіше. І це не просто слова! Адже за кожною новацією стоїть копітка робота великої кількості людей.

Далеко не всі вони працюють в органах управління. Частина з цих людей – це ті, хто займається громадською діяльністю, вносить свої пропозиції на розгляд депутатів місцевих рад, сприяє впровадженню нових інструментів, що сприяють налагодженню комунікації між владою і громадою.

І от сьогодні в Закарпатському обласному театрі ляльок “Бавка” відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Відзнаки Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради отримали деякі працівники міської ради та виконкому, депутати, громадські та культурні діячі, журналісти. Кожен з них зробив свій внесок в розвиток міста, займаючись питаннями розвитку національних меншин, розробки стратегії міста, налагодженням зв’язків з містами-побратимами, працюючи з дітьми та молоддю, захищаючи інтереси осіб з інвалідністю чи впроваджуючи нові інструменти в системі управління містом.

Зі списком нагороджених містян можна ознайомитися на сайті Ужгородської міської ради.

Після церемонії нагородження на всіх чекав святковий концерт. На сцену вийшли відомі колективи нашого краю. Лунали старовинні та дитячі пісні, музичні композиції, а малеча своїми запальними танцями нагадала, що за кілька днів розпочнуться новорічно-різдвяні свята. Хоча погода за вікном також нагадувала про це першим цієї зими снігопадом!

Карпатський Оглядач