Політика Суспільство

Громадяни віком від 45 років зможуть знайти місце роботи

 

Не є новиною те  що будь який роботодавець шукає молодого та активного працівника віком від 18-35 років.  Люди іноді кажуть про те, що їм більше 45 років і вони  не можу знайти собі роботу”

Так ось, кабмін ввів  квотування, що люди більше 45 років тепер можуть претендувати на робочі місця в українських компаніях – це буде не менше 4% від загального складу працівників, – сказав Гройсман.

Прем’єр додав, що це буде обов’язковою умовою для роботодавців.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, в свою чергу, заявив: «На кожному підприємстві має бути 4% робочих місць для осіб від 45 років. Якщо ні – будуть певні стимулюючі моменти ».

Він зазначив, що схема квотування для підприємств буде подібною квотуванню осіб з інвалідністю.

«Якщо ми беремо людей з інвалідністю, то за кожне створене робоче місце роботодавець суму вартості заробітної плати платить в фонд соціального захисту інвалідів. Якою буде система, як будемо платити, з’ясуємо додатково », – зазначив міністр.

За словами Реви, якщо не ввести відповідні санкції щодо роботодавців-порушників квотування, то «ніхто цим займатися не буде».

«Це законодавча норма, яку ми будемо реалізовувати через підзаконні акти. Закон вступає в силу з 1 січня. Значить, коли має запрацювати ця система? З 1 січня. Все логічно », – підкреслив Рева.

 

https://minfin.com.ua