Суспільство Транскордонне співробітництво

Громадські ініціативи залучають до обговорення законопроектів.

Нещодавно у місті Львові відбувся круглий стіл з питань обговорення проекту  Закону України про Національний фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 рр.

Насамеперед хочеться зазначити, що поняття «громадянське суспільство» – включає в себе сукупність недержавних організацій, які представляють волю та інтереси громадян. Також даний термін вміщує в себе сім’ю та приватну сферу, тобто «третій сектор» суспільства паралельно з державою та бізнесом.

Організаторами даної зустрічі стали: Кординатор проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністарцією Президента  та Міністерством Молоді та спорту України.  Дані організації представили законопроект про створення вищевказаного  поняття.

До зустрічі долучилися і представники із Закарпаття, член громадської ради при Закарпатській ОДА та журналіст онлайн видання Карпатський Оглядач.

Звичайно що будь яка ініціатива викликає шквал обговорення. Зазвичай наше суспільство не  звикло довіряти новим реформам, адже невідомо куди вони приведуть і чи це не стане наступним корупційним  кроком. В ході обговорення нової ініціативи були внесені зміни та доповнення від активних учасників для того аби цей законопроект був максимально прозорий, доступний  та зрозумілий для громадськості.

 

 

Залишити коментар