Суспільство

Громадський бюджет-2017: як відбувається реалізація проектів?

Вчора в Ужгородській міській раді представили результати впровадження проектів громадської ініціативи (громадського бюджету) поточного року та зміни і перспективи на 2018 рік.

Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що на останній сесії депутати проголосували за продовження практики громадської ініціативи на 2018 рік і збільшили максимальне фінансування на так звані великі проекти до півмільйона.

“Загальна сума на реалізацію ініціатив ужгородців залишається та сама, що й цього року – 3,5 мільйона гривень, проте якщо будуть цікаві пропозиції, наступного року переглянемо рішення і дофінансуємо”, – запевнив Богдан Євстафійович.

Заступник міського голови Ігор Фартушок нагадав, що громадський бюджет запровадили наприкінці минулого року, а вже у лютому 2017-го були відібрані проекти, які голосуванням підтримала більшість мешканців міста. Зараз уже близько 80% ініціатив знаходяться на завершальному етапі реалізації, щодо кількох розроблених проектно-кошторисних документацій тривають державні експертизи, втілення деяких проектів перенесли на наступний рік.

Карпатський Оглядач

Залишити коментар