Культура

“Голоси”: творчий вечір Тані П’янкової

Цьогоріч День української  мови та писемності в Ужгороді був дуже насиченим. До столиці Закарпаття завітали гості з різних куточків України. Серед них і Тетяна П’янкова, яка презентувала поетичну моновиставу за власними творами “Голоси” в історичному приміщенні 18 століття “Совине гніздо”.

Поетична моновистава “Голоси” вперше була представлена широкому загалу. Душевна та ніжна лірика, пронизана глибокими почуттями авторки, полонила увагу глядачів. 

Коли горять тільки маленькі ліхтарі, а промені світла пробиваються крізь вікна… можна  було побачити силует жінки, яка розповідає про нелегку долю прекрасної статі, про глибокі почуття, які відчуваєш не лише в словах але і в діях виконавиці.

Творчий тандем Тані П’янкової та Василя Кузана вже не вперше дивує закарпатських поціновувачів літератури.  Окрім моновистави Тетяна П’янкова спільно з Василем Кузаном презентували свої власні видання: “Сонце в подолку” і “Culpa mea”,  “Різдво метелика” і альманах  жіночої лірики “М’ята”.

Завітала знана в Ужгороді та на Закарпатті поетеса за запрошенням голови редакційної ради газети «Неділя Закарпатські новини» Михайла Носи. 

 

Карпатський Оглядач