Важливе Суспільство

Голова Львівської облради пропонує запустити швидкісний поїзд “Київ-Ужгород”

Обласний центр Закарпаття – чи не найвіддаленіше місто України по відношенню до столиці. Враховуючи, що туристичний край, пасажиропотік в даному напрямку з кожним роком лише зростає. 

На це звернув увагу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин пропонує запустити Інтерсіті “Київ-Ужгород”, який курсуватиме через новозбудований Бескидський тунель

“Якщо нам вдасться запустити швидкісний поїзд Інтерсіті між Києвом і Ужгородом, то від цього виграють всі. І виграє не тільки столиця, яка матиме таким чином додатковий поїзд до Львова і Ужгорода. Вигідно це буде і самому Ужгороду, оскільки сьогодні маємо сумну ситуацію, коли з обласного центру Закарпаття до Києва треба добиратися майже 16 годин. Крім того, і для Львова як транзитного туристичного центру буде користь”, – зазначив Олександр Ганущин.

За словами очільника ЛОР, залізничники вже розрахували загальну тривалість проїзду швидкісним потягом зі Львова до Ужгорода – приблизно 4 год. 30 хв.

24 травня цього року у Карпатах відбулося відкриття Бескидського тунелю. Порівняно зі старим, який розташований за 22 метри від нового, Бескидський тунель зможе пропускати на день сто пар поїздів.

Прес-служба Львівської обласної ради