Суспільство

В що вкладають гроші українські заробітчани? (ФОТО)

Заробітчанство – явище, притаманне не лише нашій країні. Прагнення заробити більшу суму грошей за коротший відрізок часу також спонукає жителів сусідніх держав виїжджати до інших країн.

Проте велика сума грошей не може просто так лежати без діла. Однак цю “роботу” грошей кожен вбачає в різному: дехто започатковує власний бізнес, дехто купує нерухомість, а дехто витрачає гроші на інші, потрібні з точки зору їх розпорядника, речі.

Нещодавно невеликий аналіз витрат українських та польських заробітчан зробив Владислав Кириченкозасновник мистецької агенції “Наш Формат”.

Так, поляки вкладають гроші у власний бізнес, що дозволяє примножити свої доходи та водночас не працювати на важких роботах далеко від дому.

Натомість наші співвітчизники віддають перевагу тому, щоб побудувати будинок чи зробити шикарний паркан, рідше – відкривають в своєму місті чи селі невеликий магазин.

На думку громадського активіста, вибір українців не сприяє кращому життю їхніх нащадків, а точніше, формуванню належної бази для цього, оскільки в такому разі кошти потрібно витрачати на репетиторів для своїх дітей, що допоможе їм отримати кращі знання та вступити до престижних закордонних університетів чи коледжів.

Наприкінці свого допису він зазначив: “Сотні мільярдів баксів за 25 років цей народ інвестував у булшит:(( (абсурд, – ред.)”.

2 3