Суспільство

В Україні триває кампанія “Лікар для кожної сім’ї” (ВІДЕО)

Всі ми колись звертаємося до лікаря. Не завжди це може бути серйозне захворювання, однак навіть звичайна застуда часом потребує більш серйозної уваги. А от до кого звернутися?

Тиждень тому розпочалася кампанія “Лікар для кожної сім’ї”. Українці обирають своїх лікарів (терапевтів, педіатрів, сімейних лікарів). Уляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору лікаря в ефірі Сніданок з 1+1.

Наліпка “Тут можна обрати свого лікаря” на медичному закладі інформує про те, що цей заклад підключений до електронної системи, що в ньому можна обирати лікар та підписувати з ним декларацію.

 

Кампанія з вибору лікаря триватиме до тих пір, поки усі українці не оберуть собі лікаря.

Уляна Супрун​ відповіла на запитання українців щодо вибору лікаря

Розпочалась кампанія "Лікар для кожної сім'ї". Українці обирають своїх лікарів (терапевтів, педіатрів, сімейних лікарів). Уляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору лікаря в ефірі Сніданок з 1+1.Наліпка “Тут можна обрати свого лікаря” на медичному закладі інформує про те, що цей заклад підключений до електронної системи, що в ньому можна обирати лікар та підписувати з ним декларацію.Нагадуємо, що кожен може обрати лікаря незалежно від місця прописки чи проживання. Декларація формується в електронному вигляді і після заповнення роздруковується уповноваженою особою.Кампанія з вибору лікаря буде тривати до тих пір, поки усі українці не оберуть собі лікаря.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України 9 квітня 2018 р.