Суспільство

В Україні стартує Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста

3 1 по 30 квітня під гаслом “100 років  милосердя” буде проходити традиційний  Всеукраїнський Місяць Товариства Червоного Хреста  України. Про це на сьогоднійшній прес -конференції повідомила голова обласної організації ЧХ Іванна Сабо .

Мета місячника є традиційною. Насамперед вона проводиться для того аби  привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення. Надати адресну матеріальну та натуральну допомогу  малозабезпеченим верствам населення. Поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам  під час надзвичайних ситуацій . 

“Минулорічний місячник став досить плідним для Закарпатського осередку. Адже вдалося надати допомогу 2730 особам, які проживають на території Закарпаття на суму понад 400 тисяч грн. Було зібрано близько 5,3 т. продуктів харчування, а також понад 2 т. одягу які були розподілені між малозабезпеченими” – розповідає п. Іванна.

Найпотужніша в країні гуманітарна організація  – відзначає 100-річний ювілей. За ці роки було багато чого зроблено. А також багато хто долучився. Сподіваємо, що ви шановні жителі будете активними та небайдужими.

 

 

Карпатський Оглядач