Суспільство

В Україні зростає попит на нерозмитнені автомобілі

Наші вулиці все частіше нагадують кордон. Польські, литовські, угорські, словацькі номери можна зустріти не лише в прикордонних областях, але і в столиці. Українці полюбили нерозмитнені авто. 

Чи можна купити недорого нерозмитнений автомобіль в Україні і їздити на ньому, без юридичних або якихось інших проблем? Здоровий глузд підказує, що ні.

Але багато українців все ж задаються цим питанням, зі всіх сторін атаковані рекламою численних “контор”, готових недорого і “з документами” пригнати автомобіль “з Європи” або “з Литви без розмитнення”. А деякі “контори” і зовсім пропонують авто, які вже перебувають в Україні, знову ж таки, “з документами”.

Всі ці пропозиції об’єднують два загальних моменти.

По-перше, пропонуються нерозмитнені автомобілі, перебування яких на території України є порушенням чинного законодавства.

По-друге, ціни на такі авто в рази менше, ніж на їх розмитнені аналоги.

Друга обставина переважує першу у все більшої кількості українців. Бажання купити “беху” на литовських номерах за ціною “ланоса” значно сильніше страху, що куняюча держава нарешті вирішить почути істеричні крики автоімпортерів і українських виробників, які протестують проти нерозмитнених авто.

Новое время