Суспільство

В Україні запустять онлайн-курс з інклюзивного навчання

Включення людей з інвалідністю в суспільство має починатися з раннього дитинства. В крайньому разі, з початкової школи. Однак до цього процесу мають бути готові і вчителі, і батьки. Як один з варіантів, що можна зробити, це провести дистанційне навчання.

Саме тому ГО “Смарт Освіта” у межах створення онлайн-курсу з інклюзивного навчання оголошує опитування серед адміністрацій шкіл щодо того, якої інформації їм не вистачає для комфортної роботи.

Онлайн-курс буде створно у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за фінансової підтримки Програми “Долучайся!” (PACT), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Насамперед, курс міститиме лекції для вчителів – з вікової психології, інформацію про психологічно-педагогічні скрінінги та тестування, взаємодію із інклюзивно-ресурсними центрами, побудову інклюзивного середовища, написання індивідуальної програми розвитку, роботу із батьками, нормативно-правову базу щодо інклюзії тощо.

Проте також у курсі буде чимало інформації для адміністрацій шкіл. Якщо ви – директор, заступник директора або завуч школи, заповніть цю гугл-форму. Розкажіть розробникам онлайн-курсу, якої інформації потребуєте щодо запровадження інклюзивного навчання в школі, взаємодії з вчителями, іншими фахівцями, а також батьками.

Форма опитування – за посиланням.