Політика Суспільство

В Україні запустили потужний аналітичний модуль для аналізу е-декларацій (ІНФОГРАФІКА)

Трохи більше року тому в Україні було започатковане е-декларування. За цей час Єдиний державний реєстр декларацій збагатився величезною кількістю декларацій чиновників різних рівнів, що певною мірою ускладнило пошук потрібних даних.

Знайти найцікавіші декларації і зробити вибірки за різними параметрами, – відтепер все це можливо зробити на сайті declarations.com.ua .За допомогою нової BI-системи можна “викопати” декларації за будь-якими критеріями, отримати результати в форматі графіків і списків.

Розробники сайту “Декларації” презентували найбільшу інтерактивну аналітику по масиву в 1,1 мільйона електронних декларацій. У запуску цього модуля активістам допомогли спеціалісти компанії RBC-Group.

“Бажаєте знайти всіх прокурорів, в яких родина заробляє в три рази більше, ніж вони, а в гаражі стоїть Мерседес? Будь ласка! Все зрозуміло, наочно і дуже детально. Відповіді на багато питань щодо статків чиновників доступні в декілька кліків”, – розповідає аналітик проекту Ольга Макарова.

В системі міститься інформація зі щорічних декларацій чиновників за 2015 та 2016 рік. Основну частину даних складають розділи декларації про доходи, грошові кошти та активи, нерухомість, транспортні засоби, а також зобов’язання і видатки. Дані можна фільтрувати за державними установами (Адміністрація Президента, НАЗК, Вища рада юстиції, і т.і.), регіонами, марками авто, відсотком готівки у загальних активах, вартістю нерухомості у членів родини тощо.

 

Крім того, на сайті є можливість порівняння декларацій – в тому числі й інформації з паперових документів, які оцифрували активісти “Канцелярської сотні”. Додаючи декларації чиновника за різні роки, можна спостерігати, як зростали його активи, і з якими призначеннями на посади збіглися у часі ці “збагачення”.

Залишити коментар