Суспільство

В Україні запустили безкоштовний сайт з вивчення англійської мови з допомогою фільмів

В сучасному світі без знання англійської мови обходитися дуже важко, однак кіькість шляхів її вивчення зростає в геометричній прогресії. Можна ходити до репетитора, відвідувати спеціальні курси, поїхати в англомовну країну…

Назар і Наталія Бартосік створили сервіс “КіноМова”, який покликаний навчити говорити по-англійськи за допомогою кінокласики. А це означає, що Ви можете вивчати англійську мову будь-де і будь-коли. І ще переглядати цікаві фільми, які дотепер бачили лише з перекладом!

Розробники переконані, що наявність зразків вимови різними голосами і в різних формах (американської і британської) навчить краще розуміти мову на слух, а також зменшить ризик появи слов’янського акценту.

Поки сервіс працює в альфа-версії, в ньому є всього 16 фраз з 15 фільмів.

“Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їхніх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найбільш часто вживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки”, – поділився Назар.

Сервіс повністю безкоштовний. Розробники запевняють, що так буде і в подальшому. А поки сайт вдається підтримувати завдяки гранту від Red Hat Openshift, в рамках якого протягом півроку стартапам виділяють $100 в місяць на хостинг і обслуговування.

В остаточній версії буде понад 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики.

Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися в вимові і змагатися з іншими користувачами.

ain.ua

Залишити коментар