Економіка

В Україні діє нова програма кредитування малого та середнього бізнесу

Розвиток малого та середнього бізнесу потребує певних капіталовкладень. 

Акціонери і керівництво Німецько-українського фонду підписали нову програму кредитування малого і середнього бізнесу на суму 300 млн грн.

Програму підписали заступник міністра фінансів України Юрій Буца, виконавчий директор фонду Олег Стринжа, директор Німецького банку розвитку KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

За словами заступника керівника Німецько-українського фонду Валерія Майбороди, банками-партнерами фонду, через які здійснюватиметься програма кредитування, є “ПроКредит банк”, “Укргазбанк”, “Ощадбанк” і “Кредитвест банк”.

“Основна наша цільова група – це малі й середні підприємства чисельністю до 250 осіб і максимальна сума кредиту – 250 тис. євро”, – зазначив Майборода.

В першому кварталі кредитний портфель Німецько-українського фонду зріс в 1,4 рази, а в другому кварталі фонд очікує зростання в 2,5 рази завдяки новій програмі.

Німецько-український фонд (НУФ) є небанківською фінансовою установою, створеною в 1999 році. Учасниками фонду є Національний банк і Міністерство фінансів України, а також Німецький банк розвитку KfW.