Суспільство

В Україні відкриється перша онлайн-виставка “Країна освіти”

Сучасні технології дають змогу отримати багато корисної інформації в зручному форматі з будь-якої точки світу.

“Країна Освіти” – це новий рівень взаємодії школярів, абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами та організаціями. Всі охочі отримати нові знання, підвищити свій кваліфікаційний рівень також зможуть знайти для себе корисну інформацію. Онлайн виставка забезпечує безпосередній контакт учасників в реальному часі.

Відвідувачі мають можливість:

  • не виходячи з дому, ознайомитися з навчальними закладами, профільними курсами та молодіжними програмами України та ближнього зарубіжжя;
  • провести бесіду онлайн і задати питання безпосередньо представнику навчального закладу (перелік спеціальностей, умови вступу та інше);
  • дізнатися про найвигідніші і цікаві пропозиції від навчальних закладів.

На онлайн-виставці “Країна освіти” будуть представлені учасники за напрямками: Вища і середня освіта Освіта за кордоном IT-курси Профільні курси Молодіжні програми та стажування (програми з обміну, стажування в компаніях, відпочинок, профільні табори)

Для того, щоб відвідати онлайн-виставку, потрібно зареєструватися на порталі «https://expo-universe.com» і перейти на сторінку карти виставки “Країна Освіти”, де Ви зможете ознайомитися з усіма учасниками виставки, дізнатися про найактуальніші пропозиції від них і отримати усі необхідні відповіді на питання.

Освітній портал