Суспільство

В Україні випускатимуть автобуси за європейськими екостандартами

Незважаючи на те, що чимало наших співвітчизників користуються власним авто, велика частка населення продовжує користуватися громадським транспортом, а отже, потреба у виробництві нових автобусів залишається.

Український автовиробник “Богдан Моторс” запускає серійне виробництво автобусів “Богдан А22115” із газовими двигунами, 0 повідомляє прес-служба підприємства.

“Це дасть змогу компанії вийти на нові ринки збуту та сприятиме завантаженню підприємства. Нові моделі автобусів, тролейбусів та електробусів, в тому числі газовий, повністю відповідають вітчизняним та європейським екологічним стандартам”, – зазначено в повідомленні.

“Богдан А22115” працює на метані, через що його рівень шкідливих викидів в атмосферу є мінімальним у порівнянні з дизельними чи бензиновими двигунами.

Для потреб пасажирів на інвалідних візках в новому автобусі встановлено трап для заїзду, а в передній частині салону обладнані спеціальні місця для людей з інвалідністю. Загальна пасажиромісткість “Богдан А22115” складає 56 людей, у тому числі, 18 місць для сидіння.

Потужності підприємства наразі дозволяють виготовляти майже 2200 таких автобусів на рік.