Суспільство

В Українському домі презентували проект Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі

Будь-яке досягнення, що стосується нашої держави, не може не радувати, а коли їх кілька,це лише додає впевненості в тому, що ми обрали правильний шлях.

Так, сьогодні відомий український блогер Денис П’ятигорець на своїй сторінці в мережі фейсбук опублікував підбірку найсвіжіших гарних новин про Україну.

1. Влада зробила перший крок для того, щоб стимулювати міських голів та міські ради запроваджувати в себе енергозбереження. Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), планує через два місяці передати місцевим органам влади права на встановлення тарифів на тепло, гаряче водопостачання і водовідведення.

2. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав доручення Міністерству інфраструктури і Укравтодору перевірити після зими стан відремонтованих минулого року доріг. Проте не дуже зрозуміло яким чином це буде здійснюватися? Найкраще б було відкрити якусь електронну скриньку Уряду, куди б громадяни могли присилати фотки неякісних доріг після ремонту з описом місця. Або взяти приклад з Естонії, де є спеціальна програма для смартфонів – фотографуєш проблему, обираєш з якої вона категорії, і програма направляє це фото до відповідної служби вже з геолокацією цього місця.

3. Український ринок газу випередив за рівнем розвитку деякі європейські. Зараз він став цікавим як для торгових, так і для видобувних компаній. Про це заявив голова представництва в Україні французької енергетичної компанії Engie Вілем Копполс.

4. Кабінет міністрів України вже з суботи, 1 квітня, розпочне процес реструктуризації боргів теплокомуненерго за спожитий природний газ та водоканалів – за використану електричну енергію.

5. В Українському домі презентували проект Експортної стратегії України – Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі. Такий проект представлено вперше за роки незалежності України.

6. На реалізацію проекту “Нове обличчя кордону” Сполучені Штати Америки виділяють Україні $1,4 млн

7. Сполучені Штати мають розглянути питання щодо надання оборонної летальної зброї Україні, яка протистоїть жорсткому противнику, що випробовує в боях новітні бойові розробки. Про що заявив командувач Європейського командування США, генерал Куртіс Скапаротті

8. Уперше в Україні у місті Чоп було проведено аукціон, на якому продали пам’ятник Леніну. Скульптуру вже передано у право користування, а бюджет міста поповнився на 253 931 грн. Нагадаємо. що за майже два роки дії законів про декомунізацію знесли 1320 пам’ятників.

9. В Україні з’явилася нова міжнародна платіжна система. Національний банк України погодив правила міжнародної платіжної системи AVERS №1 і видав платіжній організації цієї системи ПАТ Кредит Оптима Банк (м. Київ) свідоцтво від 23 березня 2017 № 33.

10. Український експорт ягід журавлини та чорниці у 2016 році склав 2,9 тисячі тонн, що у 3,3 разів більше ніж у попередньому, 2015 році.

11. Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) отримала дозвіл на виконання рейсів із Запоріжжя в Батумі.