Суспільство

В УжНУ відкрили Uzhhorod Debate Club (ФОТО)

Вміння переконувати можна віднести до мистецтва, якому варто вчитися впродовж життя. І сучасні студенти, як ніхто, розуміють це. І їм відомо, як навчитися мистецтву переконання.

Сьогодні на факультеті міжнародних економічних відносин  Ужгородського національного університету відбулося урочисте відкриття Uzhhorod Debate Club (Ужгородського дебатного клубу).

З вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету Микола ПАЛІНЧАК, який відзначив важливість цієї події для студентської спільноти вишу.

Після цього про концепцію роботи клубу розповів голова студентського наукового товариства Денис ЦАП. Зокрема, учасники представлятимуть нашу область на дебатних турнірах різних рівнів. Для забезпечення участі в них залучатимуть спонсорські та грантові кошти. Планується також створити Наглядову раду, до якої будуть входити представники різних установ: викладачі, декани факультетів, бізнесмени тощо.

До участі в роботі Дебатного клубу можуть долучитися всі охочі.

 

Приємно відзначити, що не залишилися осторонь такої визначної події в житті університету й іноземні студенти. При цьому жодних мовних бар’єрів не виникало, т.я. учасники клубу змогли забезпечити переклад всіх виступів англійською мовою.

Фото: студентка факультету міжнародних економічних відносин Тетяна Гичка.

Карпатський Оглядач