Культура

В Ужгород на фестиваль «Інтерлялька-2017» вперше приїдуть театри ляльок з Франції та Аргентини

Сьогодні, 27 вересня, в Ужгородському прес-клубі представники театральної діяльності ознайомили з програмою XVI Міжнародного фестивалю театру ляльок «Інтерлялька-2017».

Цьогорічний, шістнадцятий за рахунком фестиваль, «Інтерлялька-2017» розпочнеться традиційно 1 жовтня і триватиме 4 дні. Для мешканців Ужгорода і гостей міста приготували цікаву програму на урочисте відкриття фестивалю, яке відбудеться вже цієї неділі на площі Театральній о 16:00. А в 15 годині проходитиме перфоманс «Казкове місто майстрів» за участі маленьких акторів, студентів та професіоналів.

Сам фестиваль матиме насичену, різноманітну та цікаву програму. Організатори наголошують, було багато заяв, однак відібрали найкращих. У програмі можна буде подивитися вистави як вітчизняних театрів, так і закордонних. До Ужгорода приїдуть театр ляльок «Бульбашки» з міста Буенос-Айрес, Аргентина, а також незалежна театральна компанія «Колапс» з Лівона, Франція. У перших буде німа вистава, а французький спектакль проходитиме з перекладом.

«24 вересня у нашому театрі відкрився 37 театральний сезон. Він стартував в оновленій глядацькій залі. Цього року зробили ремонт із заміною крісел та новою завісою, а також провели реєстраційні роботи, – розповідає на прес-конференції директор Закарпатського обласного театру ляльок «Бавка» Мирослав Петій. – Цього року вперше дійство проходитиме без його засновника – Олександра Туряниці. Дуже важливо, щоб цей фестиваль театру ляльок продовжував жити і надалі, адже йому немає аналогів в Україні. «Інтерлялька» знаний у всьому світі».

Учасниками фестивалю є академічні і приватні театри ляльок з різних куточків України, постійні багаторічні учасники фестивалю – колеги з і словацького міста Кошице, колективи з Франції та Аргентини. Поза конкурсом покажуть свої здобутки студенти театральних ВНЗ України.

У програмі близько 15 вистав, майстер-клас з театральної біомеханіки, фаєр-шоу та інші цікавинки. Вартість квитка на виставу – 30 грн. Дійства відбуватимуться у двох локаціях – на малій сцені драмтеатру та в обласному театрі ляльок «Бавка».

Карпатський оглядач

Залишити коментар