Суспільство

В Ужгород завітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман (ФОТО)

Сьогодні, 11 травня, з робочим візитом в Ужгород завітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із делегацією політиків. 

Також разом із прем’єром до обласного центру краю приїхала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Насамперед політики відвідали Ужгородську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора, потім прогулялися центром міста і оглянули ЦНАП.

Після цього з прем’єр-міністром України поспілкувалися представники ЗМІ. Журналісти піднімали на обговорення ряд важливих тем, зокрема йшлося і про стан закарпатських доріг та про створення Холмківської ОТГ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив, що «На Закарпатті є створені громади, але є й ті, які хочуть об’єднатися, однак поки що немає розуміння між усіма гілками влади. Саме на рівні області приймаються такі рішення. Я слухаю аргументи всіх сторін, додатково вивчатимемо всі “за” і “проти”. От сьогодні я йшов містом, мав розмову з трьома головами, які хочуть об’єднатися. Є декілька варіантів: з Ужгородом чи без. Скасовувати рішення вашої обласної ради чи органів місцевого самоврядування я не збираюся. Можу сказати єдине: використовуючи можливості об’єднання, Закарпаття стане сильнішим, громади матимуть ресурси, щоб розвиватися».

Карпатський оглядач