Суспільство

В Ужгороді швидше ходити, ніж їздити

Сьогодні, у рамках тижня «Майстерні міста Ужгород» відбулася лекція-дискусія на тему: «Організація громадського простору та умови реалізації пішохідних шляхів».

Лектори наголосили на позитивних та негативних особливостях організації громадського простору в Ужгороді. Серед основних недоліків міста є відсутність точкового контрастного освітлення та розмітки пішохідних переходів, а також відсутність дорожніх знаків «Пішохідний перехід». Існують проблеми і в невідповідності дорожніх знаків державному стандарту, відстань для долання пішоходами є небезпечно великою (понад 10 метрів) та наявні перешкоди в оглядовості переходу або перехрестя для водіїв та пішоходів.

Хорошою практикою Ужгорода є смуги для лівого повороту, які зменшують ризик зіткнення ззаду і фронтального. Нові світлофори в місті організовані правильно: секції розміщені перед перехрестям, а не за ним, також існють окремі частини для кожної смуги, вони розміщені зверху, а не збоку. Але таких світлофорів мало.

Глобальними проблемами для Ужгорода є паркування та громадський транспорт. В Ужгороді, зазначають лектори, «швидше ходити, ніж їздити».

Серед недоліків виділили і відсутність велодоріг. Організатори провели дослідження і виявили, що у кожний третій ужгородець має велосипед, однак умов для вільного пересування цим транспортом ще не створено.

Карпатський Оглядач

4

1

5

3