Суспільство

В Ужгороді триває набір студентів на стажування у міську раду

Перший кар’єрний крок – це програма стажування студентів, коли вони проходять 2-місячне навчання у виконавчих органах Ужгородської міської ради. Молодь вивчає, як працює певний департамент, відділ чи управління міської ради, безпосередньо залучається до роботи. Після стажування студенти сертифікуються, а найкращі з них вносяться до кадрового резерву міської ради, що потім дає переваги при працевлаштуванні, а саме преференції в конкурсі на заміщення посад у міській раді. 
Такий проект уже успішно працює у Львівській міській раді. Участь у стажуванні можуть взяти студенти УжНУ денної та заочної форм навчання.

«Пріоритетними є економічний, юридичний, інженерно-технічний факультети, міжнародні відносити та іноземна філологія. Хочеться також більше заохотити студентів інших спеціальностей подавати заявки, – наголосив ініціатор проекту «Перший кар’єрний крок» в Ужгороді Микола Сюсько. – Міська рада зараз потребує стажерів управління економіки, управління соцзабезпеченням, ЦНАП також працівників укадрове управління, департамент міського господарства тощо»,.

Конкурсний відбір складається з трьох основних етапів. Перший – подача документів , заповнення аплікаційної форми,  можна знайти на сайті УжНУ або ж в Ужгородській місткій раді, надає довідку, що навчається в університеті та заповнює заяву. 2 етап – відбір та співбесіди з кандидатами. 3 етап – уже саме стажування, що триватиме 2 місяці.

Над кожним студентом буде керівник, який допомагатиме в процесі роботи у відповідному структурному підрозділі міськради. Заявки  на стажування можна подавати до 5 жовтня.  Наголошуємо, студенти, які найкраще зарекомендували себе під час стажування, будуть занесені до кадрового резерву Ужгородської міськради з перспективою працевлаштування.

Пріоритет  – студенти магістратури, але може подаватися й молодь молодших курсів.

Карпатський оглядач