Суспільство

В Ужгороді триває Всеукраїнський форум “Впровадження хмарних технологій у сучасний освітній процес” (ФОТО)

Без новітніх технологій важко уявити практично всі процеси в нашому житті. Тому логічно, щоб вони впроваджувалися вже в початковій школі.

Всеукраїнський форум “Впровадження хмарних технологій у сучасний освітній процес” проходить в Ужгороді 12-14 квітня. Організаторами заходу є Ужгородська міська рада, управління освіти та спеціалізований навчально-виховний комплекс “Пролісок” за підтримки Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти та науки України.

Хмарні технології — це технології, які надають користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервісу. Сьогодні вони активно впроваджуються в багатьох сферах життєдіяльності, проте чи не найбільш популярними вони є в освіті. Прикладів використання хмарних технологій у школі вже багато. Електронні журнали і щоденники, онлайн-сервіси для навчального процесу, спілкування, тестування, системи дистанційного навчання, бібліотека, медіатека, відеоконференції – і це далеко не повний перелік сфер їх застосування..

 

Ужгородська міська рада