Культура Транскордонне співробітництво

В Ужгороді триває виставка словацьких художниць “Жінки Ужгорода” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кожна людина унікальна за своєю природою. Однак коли ми подорожуємо до якогось іншого міста, то помічаємо характерну поведінку людей в ньому. А якими бачать ужгородок гості з-за кордону?

Виставкою “Жінки Ужгорода” завершується освітній проект “Майстерня соціального проектування”, який був частиною проекту “Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь” (DVV International, ГО “Інтеграція та розвиток”. Даний проект реалізовувася за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини). За 6 місяців було проведено 32 освітні події, спрямовані на підсилення культурного сектору, впровадження інноваційних форм освіти для дорослих та створення культурно-освітнього центру в Ужгороді.

Виставку “Жінки Ужгорода” створили художниці Інгрід Кепкова та Вікторія Лендєлова (Словаччина, Кошице). Це результат клопіткої роботи, яку вони почали ще під час 2-місячної міжнародної мистецької резиденції, яку організовував Мистецький центр “Кубло” у лютому-березні цього року.

На виставці: фото-, аудіодокументація та перформенс. «Виставка – це наші інсайти з приводу деяких аспектів життя жінки в Ужгороді, які приходили до нас через процес ознайомлення з «соціальними настроями» на вулицях міста. Нас надихало дослідження, як змінюються та уживаються концепції традиційної краси жінки та сучасної естетики. Наші інтерв’ю складаються з простих питань, а відповіді учасниць виявляють приховані відтінки їхнього життя.”, – зазначають авторки.

Карпатський Оглядач

Залишити коментар