Культура Суспільство

В Ужгороді триває благодійна виставка картин (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Краса Закарпаття настільки заворожує, що хочеться зберегти неповторні пейзажі не лише в пам’яті. Для цього можна взяти фотоапарат чи смартфон та зробити кілька яскравих фото. А можна придбати картину, яка створена руками місцевих художників.

А ще таким чином ви можете посприяти будівництву спортивно-реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю та учасників АТО. Днями в Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відкрилася благодійна виставка картин, побачити яку можна абсолютно безкоштовно. Виручені кошти організатори витратять на придбання обладнання для майбутнього центру.

“Разом з представниками Спілки художників Закарпаття в одному з виставкових залів музею ми розмістили понад три десятки картин відомих митців нашого краю”, – зазначив організатор виставки Олександр ЛИЗАНЕЦЬ.

Наші журналісти також бачили представлені твори місцевих художників. Тут можна побачити як казкову зиму, так і барвисте літо, цвіт сакури та різнокольорове листя, яким нас так щедро балує очінь. добрі обличчя конів та ще багато чого іншого.

Виставка триватиме до 24 жовтня.

Такий захід проводиться вже вдруге. Перший раз виручені кошти витратили на будівництво огорожі для майбутнього Центру.

Карпатський Оглядач