Суспільство

В Ужгороді стартувало свято молодого вина (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 17 листопада, в Ужгороді стартувало свято молодого вина «Закарпатське Божоле». Дійство проводить ГО «Спілка приватних виноградів та виноробів Закарпаття» за підтримки Ужгородської міської ради. Триватиме фестиваль три дні.

Уже з самого ранку винний льох «Совине гніздо» переповнили різноманітними напоями, привезеними з різних куточків Закарпаття. На фестивалі можна не тільки придбати вино, посмакувати медовухою, зігрітися гарячим глінтвейном, а й закусити домашньою ковбасою та спробувати на десерт різноманітні домашні сири, солодкий мед та бублики.

Пан Іван приїхав на «Закарпатське Божоле» з Гуцульщини і привіз з собою  сири з овечого молока та різними приправами: з перцем ,морквою, окропом, базеліком та часником. Ціна таких смаколиків 170 грн за кілограм.

«У нас є копчений сир, класичний, вурда, бринза та моцарела. Копчений виготовляється на дровах, а на моцареллу використовується окрема технологія. Ця бринза використовується на банош, вона може зберігатися і рік. Моцарелла –  3 місяці, інші сири при низькій температурі – до трьох тижнів», – зазначає чоловік.

Чого вдосталь на фестивалі – так це, звичайно, вина. Багато виноробів приїхало з Мукачівського району.

«Привезли з собою на фестиваль мускатне, кагор, каберне та медовуху. Для відвідувачів також приготували глінтвейн з червоного вина зі спеціями та білого. Виготовленням вина займаюся більше 10 років, – зазначає винороб пан Василь. – Цьогоріч у нашому районі був поганий на урожай. Виготовлення вина може займати три періоди по 100 днів кожний. Для  бродіння та освітлення – перші сто днів, потім для освітлення, а останній період – на відстоювання. Біле вино зразу перемелюється і ставиться бродити».

На «Закарпатському божоле» також будуть визначати найкращого винороба фестивалю. Відвідувачі можуть купити бокал з логотипом свята, в ціні якого закладено один літр будь-якого вина, яке сподобалось. Переможця визначає “Народне жюрі” за допомогою карточок для голосування, котрі видаються разом з бокалом.

Карпатський оглядач


Залишити коментар