Культура Суспільство

В Ужгороді стартувала виставка Емми Зайцевої “Ескізи життя”

“Ескізи життя” – під такою назвою стартувала персональна виставка заслуженого діяча мистецтв України, головного художника Закарпатського обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Емми Зайцевої. 

Кажуть, що театр починається з вішалки. А оформлення сцени та сценічних образів починається з малесеньких частин – ескізів. Саме їх ми і могли побачити на виставці, яку підготувала п. Емма Зайцева.

Пройшовши по вистаковій залі, ти ніби поринув у світ міні-вистав (звичайно що тільки не вистачало  міні -акторів) -посміхається автор. Також можна було споглядати ескізи та і самі  костюми  до вже добре відомих  постановок, які  йдуть на сцені драматичного театру. Кожна представлена робота потребує кропіткої праці, витримки і звичайно що фантазії. Адже задовольнити потреби глядача – це ще та дилема.

 

На виставку Емми Зайцевої  прибули поціновувачі  творчості, друзі та колеги, знайомі, представники дипломатичних кіл. Серед гостей – заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, директор облмуздрамтеатру Василь Марюхнич, народний артист України, відомий театральний актор Анатолій Філіпов, заслужений працівник культури України Василь Габорець, театрознавець і драматург зі Львова Галина Канарська, директор Одеського культурного центру, засновник театрального фестивалю “Молоко” Михайло Журавель, радник дирекції Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Світлана Мітряєва.

Як повідомили організатори, виставка проходить у рамках відзначення 15-річчя газети “НЕДІЛЯ” і, за словами Михайла Носи, серед проектів видання ще багато цікавих зустрічей із відомими успішними людьми, які власним прикладом надихають інших. Переглянути експозицію можна до наступної п’ятниці.

 

 

Карпатський Оглядач