Важливе Економіка Транскордонне співробітництво

В Ужгороді відбулося урочисте відкриття Інвестиційного форуму “Закарпаття – бізнес в центрі Європи” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Наш край славиться своїм географічним розташуванням. Тут чудова природа, багата та різноманітна кухня, що увібрала в себе традиції кількох народів, до кордону можна дістатися дуже швидко. А ще – це можливість ведення бізнесу та привернення інвестицій.

Саме останні два питання стали центральною темою Інвестиційного форуму “Закарпаття – бізнес в центрі Європи”, який стартував сьогодні в Ужгороді.

У форумі взяли участь представники дипломатичного корпусу сусідніх держав, торгово-промислових палат, місцевого та закордонного бізнесу, керівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Закарпаття.  

З вітальним словом до присутніх звернулися голова ОДА Г.Москаль та голова облради М.Рівіс, Ужгородський міський голова Б.Андріїв та ін.

За словами губернатора краю Г. Москаля, форум відкриває широкі можливості для інвестування в економіку Закарпаття, що є унікальним куточком України, та  сприяє розвитку встановлених і  налагодженню ділових контактів.

Голова Закарпатської обласної ради М. Рівіс від імені депутатського корпусу та від себе особисто висловив щиру вдячність за інтерес до нашого краю. Також він зазначив, що наша область за інвестиційною привабливістю увійшла в десятку кращих серед регіонів України,  відмітив плідну працю департаменту економічного розвитку і торгівлі.

 

Також учасників Форуму вітали представники  UkraineInvest в Західній Україні та Румунського консульства в Солотвині.

На Форумі були представлені стенди з інформацією про найбільші банківські установи краю, а також деякі інші компанії, що готові до співпраці як з вітчизняними, так і з закордонними інвесторами.

Після цього учасники продовжити роботу в форматі панельних дискусій та пленарних засідань, що були присвячені таким питанням, як “Інвестиції та економіка”, “Стала енергетична політика-передумова для енергозбереження та енергоефективності”, “Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоздатність та новизна”.

Карпатський Оглядач