Суспільство

В Ужгороді пройшло засідання з питань лісової сертифікації

Сьогодні, 25 вересня, у приміщенні Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося засідання з питань лісової сертифікації за участі нацпредставництва FSC.

Представники лісових господарств області проаналізували діяльність підприємств за минулий рік. Кожен з керівників розповів про свою пророблену роботу. У підприємствах відчувається поштовх у веденні сільського господарства, у висвітленні своєї діяльності шляхом створення сайту та сторінки в соцмережах.

У ході спілкування обговорили найважливіші проблеми. Наприклад, на Воловецькому підприємстві зменшення кількість суцільних вирубок на 60%, відбувається перехід до поступових відрубок. Активно просувається робота у туристично-рекреаційному напрямку.  Розроблено туристичні маршрути до 70 км зони відпочинку, підприємство активно співпрацює з громадськістю.  Проводиться робота цільних насаджень. Підприємством проведено підбір демонстраційних ділянок.

На засіданні розглянули питання видачі, підтвердження дії сертифікатів відповідності на системи лісоуправління і лісокористування, лісову продукцію за ознакою походження та обговорено питання дії новоствореної асоціації підприємств, які отримали сертифікат FSC або ж бажають його отримати. Також учасники засідання зачитали доповіді щодо виконання Меморандуму за 2016-й рік.

Багато питань, в тому числі й лісовому, водному та сільському господарствах доводиться вирішувати спільно з прикордонними областями Словаччини, Румунії, Угорщини, Польщі на рівні європейських і світових стандартів.

Карпатський оглядач

 

Залишити коментар