Культура

В Ужгороді презентують фестивальну версію фільму “Межа” (ВІДЕО)

Програма презентації, яка відбудеться 29 серпня в кінотеатрі “Доміон”, обіцяє бути насиченою та цікавою.

Закарпатці зможуть одними із перших побачити фестивальну версію словацько-українського фільму “Межа”, який уже вийшов у світовий прокат і користується шаленою популярністю у Словаччині. Фільм в Ужгороді особисто представлять актори стрічки Римма Зюбіна, Анди Гриц, Євгеній Лібезнюк та продюсер фільму Андрій Єрмак.

Для нас дуже важливо показати цей фільм там, звідки і походить наша історія: з прикордонної Закарпатської області та отримати цей резонанс, почути думки місцевих жителів про кінострічку“, — коментує цю подію продюсер фільму Андрій Єрмак.

Програма презентації:

  • 15:30 – 16:00 Брифінг для ЗМІ у залі кінотеатру за участі творчої команди фільму і представників обласної та місцевої влади
  • 16:00 – 16:30 Вступне слово продюсера, акторів та запрошених гостей
  • 16:30 – 18:30 Показ фільму
  • з 18:30 Cocktail в холі кінотеатру.

“Межа” — це стрічка, про яку ще до офіційного релізу написали видатні світові видання “The Hollywood Reporter” та “Variety”. Фільм вперше за багато років представляв Україну в основній конкурсній програмі кінофестивалю у Карлових Варах, що входить до переліку фестивалів категорії “А”. Саме ця стрічка здобула на фестивалі один із найголовніших призів – Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу.

Великий ажіотаж навколо фільму спричинений як успіхом стрічки на кінофестивалі, так і рецензіями світових кінокритиків, які порівняли “Межу” з кращими роботами Гая Річі, “Хрещеним батьком” та “Кланом Сопрано”.

Фільм стартував у світовому прокаті лише 3-го серпня, а уже встановив абсолютний рекорд прокату в Словаччині. Уже сьогодні стрічку подивились більше 222 000 глядачів у кінотеатрах всієї країни.

Український реліз фільму планується 16 листопада цього року.

Приєднатися до презентації фільму в Ужгороді можна тут.

TrailersUA – Трейлери українською мовою | HD