Культура

В Ужгороді презентують серію унікальних книг з історії України (АНОНС)

Протягом останніх кількох років інтерес до вітчизняної історії значно зріс. Наші співвітчизники активно купують спеціалізовану літературу, шукають інформацію в Інтернеті та слідкують за новинками, що виходять з-під пера вітчизняних науковців.

У вівторок, 11 квітня, о 16.00 в приміщенні Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка  відбудеться презентація серії книг “Історія без цензури“, яка складається з 10-ти томів та книги “Історія українського війська” громадського просвітницького проекту “LIKБЕЗ.Історичний фронт“.

Проект “LIKБЕЗ” – єдиний загальнонаціональний проект з популяризації історії України в різних форматах: від інтернету і книговидання до відеопродукції. Проект об’єднує провідних вітчизняних істориків з різних міст і регіонів. Його мета полягає в тому, щоб популяризувати історію України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни.

Ексклюзивним результатом роботи проекту є перша популярна історія України у 10 томах (серія Історія без цензури), створена протягом року у співпраці з видавництвом Клуб сімейного дозвілля (Харків). Загальний наклад перевищив 120 тисяч примірників, що стало показником величезного суспільного інтересу до історичної проблематики.

Іншим здобутком стала поява першої Історії українського війська, яка є необхідною для просвіти громадськості щодо українських військових традицій. Книга містить 40 реконструкцій українських вояків різних часів авторства визначного сучасного графіка Олександра Ком’яхова.

Презентуватиме видання  Кирило Галушко – координатор проекту, член Громадської ради при Президентові України (Київ).

15

Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням.