Суспільство

В Ужгороді презентують виставку німецьких митців

Сьогодні, 21 серпня, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція щодо відкриття «Виставки дармштадтських митців в Ужгороді».

«Мета проекту – представити мистецтво німецьких митців та налагодити контакти з художниками, скульпторами та іншими креативними людьми в Ужгороді. Для того, щоб показати всю повноту, було вибрано 9 митців різних напрямків: живопис, графіка, скульптура та фотографія. Це перша така виставка німецького мистецтва. Також триває співпраця Ужгорода та Дармштадта в плані музики та спорту. Як вибирали митців? У Дармштадті відбулася велика виставка і саме її організатори думали, кого вибрати», – зазначив під час прес-конференції закарпатський художник Тарас Табака.

Відкриття виставки відбудеться 23 серпня о 12:00 в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Буде представлено 29 робіт, з яких – 6 скульптур.  Експозиція триватиме три тижні.

До справи активно долучилися міська влада як Ужгорода, так і Дармштадта, Закарпатська обласна державна адміністрація, громадська організація «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород», а також Дармштадтська спілка митців. Важливою була підтримка німецької громадської організації «Німецько-українське коло друзів». Ініціатор і головна рушійна сила проекту – німецька громадська організація „Дармштадт підтримує культуру“, члени якого теж приїдуть на урочисте відкриття виставки. Додаткова фінансова підтримка проекту здійснювалася фондом ENTEGA.

Карпатський оглядач