Суспільство

В Ужгороді презентували путівник для велотуристів

Сьогодні, 13 лютого, в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація туристичного путівника. Його створено в рамках словацького-українського проекту «Велосипеди без кордонів», що тривав протягом 2016-2017 років, і був спрямований на покращення транскордонної співпраці у плануванні й впровадженні велосипедних маршрутів у Прешовському та Кошицькому регіонах Словаччини та Закарпатській області України.

Автором велопутівника «Твоя наступна подорож Закарпаттям» є Сергій Степчук. Пан Сергій сам ілюстрував видання, займався його версткою та інформаційним наповненням.

«Я намагався уникнути великої кількості дат. Подавав ключові моменти з історії. У путівнику складено 8 туристичних веломаршрутів Закарпаттям. Усі з них я свого часу проїхав. На сторінках путівника розміщені корисні поради, а також цікавий русинський розмовник для веломандрівників на Закарпатті. Для тих, хто любить подорожувати велосипедом – він обов’язково стане в пригоді», – зазначає активний турист, краєзнавець, автор путівника Сергій Степчук.

8 велосипедних маршрутів різного рівня складності та тривалості проходять через усе Закарпаття. Описані тури, як зазначається в путівнику, не є екстремальними та розраховані на широке коло шанувальників. Тираж – 500 примірників. Путівник містить інформацію про цікаві місця Закарпаття, розповідає про минуле краю та подає детальні карти маршрутів.

Карпатський оглядач