Суспільство

В Ужгороді презентували публіцистичний доробок Олександра Гавроша

Сьогодні, 24 липня, в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація книги Олександра Гавроша «Закарпаття під прицілом: велика політика довкола маленького краю».

Видання побачило світ у львівському видавництві «Растр-7» і є тринадцятим в публіцистичному доробку закарпатського журналіста і письменника. Наклад книги – 100 примірників. До видання увійшла 71 публікація  Олександра Гавроша на гострі геополітичні теми. Написані журналістські матеріали протягом останніх 20 років. Сам автор зазначає, що більшість публікацій, які увійшли у видання, з’явилися у зв’язку з воєнними діями на Сході. Матеріали стосуються загроз та викликів для територіальної цілісності та соборності у найзахіднішій її області.

«На Закарпатті вкрай мало видається журналістських книжок і це наше значне недопрацювання у громадському розвитку краю. Адже журналісти завжди знаходяться на вістрі суспільних проблем. Видана книжка дає уявлення про геополітичну ситуацію в області впродовж двох останніх десятиліть», – наголосив під час прес-конференції автор книги, письменник, журналіст Олександр Гаврош.

Участь у прес-конференції також взяли видавець Олександр Масляник, відомий у Львові журналіст та літератор, що народився і виріс у Рахов та керівник фонду розвитку молодіжних рухів «Вперед» Михайло Дідич, який під час презентації розповів про Всеукраїнський літературний конкурс та конкурсу плакату до 100-річчя Гуцульської республіки, підсумки яких будуть підбиті восени.

Карпатський оглядач