Економіка

В Ужгороді презентували порядок кредитування малого і середнього бізнесу

Для того, щоб розпочати власну справу, потрібна не лише власне ідея, а ще й певні капіталовкладення.

У четвер, 20 квітня у Закарпатській обласній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу з питань сприяння розвитку підприємництва. 

Під час заходу представники 8 банків та Департамент економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації презентували порядок кредитування малого і середнього бізнесу.

Під час обговорення виявилося, що банківські установи мають розроблені програми для доступного кредитування суб’єктів господарювання. За словами учасників, після прийняття проекту рішення “Порядок відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів” буде реалізована часткова допомога бізнесу.

При цьому завідувач Сектору в Закарпатській області Наталія Ганусич зазначила, що даний Порядок містить ознаки регуляторного характеру і доцільно було б запросити в банківських установ кількісні показники наданих кредитів для бізнесу в Закарпатті, що значно допоможе в написанні Аналізу регуляторного впливу з застосуванням нової Методики обрахунку М-тест.

Державна регуляторна служба України