Культура

В Ужгороді презентували книгу Тетяни Літераті «Ужгород. Невигадані історії»

Сьогодні, 12 грудня, у Закарпатській ОДА відбулася довгоочікувана презентація книги журналістки Тетяни Літераті «Ужгород. Невигадані історії».

Видання складається з 30 статей, написаних авторкою за останні три роки. Тетяна Літераті веде серію публікацій на тему «Втрачений Ужгород». В арсеналі журналістки уже зібрано близько 150 матеріалів.

«Ужгород. Невигадані історії» доповнить список книг, що розповідають про історію краю. Левова частка багаторічних журналістських пошуків, робота з архівними матеріалами, а також інтерв’ю з людьми краю, котрі знали цікаві факти про минуле міста, його жителів, архітектуру – стали основою створення видання.

У книзі вміщено світлини минулих часів і сьогодення. На обкладинці зображений старовинний пішохідний міст Ужгорода. Фото передають дух давнини.

Як стверджує авторка цих матеріалів, теми для «Втраченого Ужгорода» виникали несподівано і в різний спосіб. Під час пошуку інформації для однієї статті – зразу знаходилися ідеї та деякі факти для іншої.

«За три роки існування проекту «Втрачений Ужгород» він згуртував навколо себе чималу кількість постійних читачів. Тих, кого цікавить історія міста. Виявилося, що таких є дуже багато і це робить мою роботу ще відповідальнішою», – пише в анотації Тетяна Літераті.

Загальний обсяг книги – понад 200 сторінок. Тираж першого видання 300 примірників. Книга вийшла за сприяння обласної програми підтримки творів місцевих авторів. Ознайомитися зі статтями, вміщеними у  виданні «Ужгород. Невигадані історії», згодом можна буде в бібліотеках краю. У перспективі – потрапляння на полиці книжкових магазинів.

Карпатський оглядач

Залишити коментар